Kim van Ierland
Praktijkassistente
“Mensen helpen, te woord staan en service bieden staan bij mij voorop in alles wat ik doe. Mijn werkverleden is een heel gevarieerde. Ik heb diverse branches doorlopen en daar heb ik van geleerd dat “de mens” voor mij het belangrijkste is. Een persoonlijke benadering vind ik belangrijk en ik probeer altijd rekening te houden met de ander.
Dansen is een van mijn passies. In mijn vrije tijd ben ik Zumba-instructrice en ik weet daarom hoe belangrijk het is om een goed functionerend lichaam te hebben. Ik heb bewegen altijd als belangrijk ervaren. Met die interesses in mijn achterhoofd ben ik bij Osteopathie van Eijck terecht gekomen. Daarnaast hou ik ervan om dingen te regelen en om ze goed te regelen. En hoe mooi is dat, als je dat kunt samenvoegen in je werk!
Ik hou van mensen en gezelligheid om me heen. Met mijn man en 2 dochters ga ik graag de natuur in, lekker wandelen, zwemmen, fietsen en naar de speeltuin. In de zomer zoeken we het liefst de bergen op om te genieten van de mooie natuur.”